• 0535 461 77 88
  • info@kadikoysiemensservis.net

Acıbadem Siemens Servisi

Acıbadem Siemens Servisi

Acıbadem Siemens Servisi

Görevimiz Siemens marka ürünlerinize 7/24 gezici olarak Acıbadem semtinde Siemens servisi olarak hizmet vermektir. Siemens marka beyaz eşyalarınızda, kombilerinizde ya da diğer ürünlerinizde meydana gelebilecek arızalarda hızlı bir şekilde kesintisiz sizi mağdur etmeyecek şekilde hizmet vermektir. Bakım onarım ve teknik servis hizmetimizle bizlerden alacağınız destekten memnun kalacağınızın garantisini vermekteyiz.  Acıbadem Siemens Servisi konusunda uzun yıllardır bu bölgede ve civarı ilçelerde hizmetlerimizde asla sınır tanımadan, müşteriyi üzmeden ve mağdur etmeden çalışma prensibimizle yoğun olarak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Garantili Hizmet Sunuyoruz!

Sizlere sunduğumuz Acıbadem Siemens Servisi hizmetimizde işçilik ve parça değişimlerinde garantili hizmet veriyoruz. Örneğin; Siemens marka bir beyaz eşyanızda yaşanan bir arızadan dolayı bizden bakım onarım ve arıza talep ettiğinizde eğer değişmesi gereken bir parça varsa hızlı bir şekilde değişimi yapılır. Bu süreç içerisinde değişen parçaya 1 yıl garanti verilir. Arızanın tekrarlanması durumunda ise ücretsiz bir şekilde yeniden değiştirilme işlemi yapılacaktır.

Uzman Teknik Kadro

Acıbadem Siemens Servisi olarak üstlendiğimiz görevimizi başarılı bir şekilde yerine getirmek adına bünyemizde bulundurduğumuz teknik personellerimizin tüm gerekli olan eğitimleri tamamlanmıştır. Bu sebeple uzman kişilerden oluşan ekibimiz bir müşteriyle nasıl diyalog içerisinde olacağını çok iyi bilmektedir. Haftanın 7 günü hizmet verdiğimiz doğrudur. Akşam en geç 22:00’a kadar hizmet verme imkanlarımız bulunmaktadır.

Çamaşır Makinam Su Tahliyesi Yapmıyor!

Yapacağımız arıza giderme işlemlerinde yapamadığımız hiçbir şey yok. Bu parça bizde yok ya da parça gelmesini bekliyoruz gibi söylemlerle asla müşteriyi mağdur etmeyiz. Örneğin, çamaşır makinanız yıkamaya geçtikten sonra su boşaltma işleme hiçbir şekilde geçmiyorsa su pompasında bozulma olabilir. Elektrik beyninde sorun olabilir. Tüm bu gibi arızalar için bizlerden destek almalısınız. Bu gibi sorun sadece mekanik parçalardan değil gider borusunda ya da gider hattında tıkanıklık bile söz konusu olabilir. Hiçbir şekilde sizler bu sorunları tek başınıza yapmanız önerilmemektedir. Eğer ben yaparım düşüncesiyle ilerlediğinizde makinanızın garanti dışı kalmasına sebep olacağınızı unutmayınız.

Kesin Çözüm!

Bizler Acıbadem Siemens servisi olarak vereceğimiz hizmetlerden siz müşterilerimizi asla üzmeyeceğimizi taahhüt etmekteyiz. Bu sebeple profesyonel ve alanında uzman kişilerden oluşan ekibimiz ile tüm arızalarınıza çözüm bulmayı amaçlamış bulunmaktayız. Kadıköy Siemens Servisi

Gemlikweb

Yukarı Çık