• 0535 461 77 88
  • info@kadikoysiemensservis.net

Kadıköy Siemens Servisi

Kadıköy Siemens Servisi

Kadıköy Siemens Servisi

Kadıköy Siemens servisi beyaz eşya servisi konusunda uzman, güvenilir, hızlı doğu ve kaliteli kalıcı çözümler üretmeyi vizyon edinen teknik servistir. Yılların verdiği tecrübesi ve işinde uzmanlaşmış kadrosuyla İstanbul Kadıköy ve çevresinde teknik bakım ve onarım hizmeti vermekteyiz.

Hizmet verdiğimiz Servislerimiz Nelerdir?

Kadıköy Siemens servisi olarak buzdolabı servisi, çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi servisi, Fırın aletleri servisi, kombi klima servisi ve küçük ev aletleri servisi gibi beyaz eşya ve elektronik cihazları bakım onarım işlemlerini yapmaktayız

 

Teknik Servisimiz Nasıl Çalışıyor?

Kadıköy Siemens servisi olarak arıza yapan beyaz eşyalarda, teknik personellerimiz ile yapacağınız görüşmelerde problemi anlayabilmek için siz değerli müşterilerimizden bazı kontroller yapmanız istenir. Eğer arıza telefon ile giderilemiyor ise gezici teknik personellerimiz cihazın yerinde onarılması için gerekli olan olası malzemeleri temin ederek gelir. Problemin en doğru hızlı ve kalıcı çözümü için alternatifleri ile beraber önerilerini müşterilerine sunar. Eğer müşteri çözümlerimizi onaylarsa arıza hızlı bir şekilde giderilir. Arıza durumunda parça değimi yapılması gerekiyorsa orijinal yedek parça ile değiştirerek, değişilen parçaya bir yıl garanti verilir. Cihazlarınızın arızalanası durumunda yapılması gereken çağır merkezlerimizi aramanız, Çağrı merkezinin yetkilisi probleminizi not ederek birimin sizle irtibata geçmesini sağlar.

kadıköy siemens servisi

 

Kadıköy beyaz eşya servisi olarak siz değerli müşterilerimize kaliteli ve pratik çözümlü hizmet verebilmek için sürekli olarak servis ağımızı iyileştirerek geliştiriyor. Bu anlamda siz değerli müşterilerimizin görüşleri de bizler için çok önemlidir. Hizmetlerimiz ile ilgili görüş ve önerileriniz varsa eğer, çağrı merkezlerimizi arayarak bizlere iletebilirsiniz. Bildireceğiniz görüşler çağrı merkezleri tarafından büyük bir titizlikle incelenmektedir.

 

Teknik serviste her şeyden önemlisi uzman bir kadroya sahip olmaktır. Eğer teknik servis elemanları işinde iyi olmazsa firmanın kaliteli olması hiçbir şey ifade etmez. Kadıköy Siemens servisi yetkili firma olarak bünyemizde çalışan tüm teknik elemanları iyi eğitim almış sertifikalı müşteriye saygılı ve hoşgörülü kişilerden oluşmaktadır. Her servis hızlı bir servis değildir. Bizim farkımız hizmet anlayışımız, uygun ücret, müşteri memnuniyeti, yüksek kaliteli pratik çözümler sunmaktır. Siz değerli müşterilerimize bir telefon kadar uzağız.

 

Kadıköy Siemens Servisi

Kadıköy Siemens servisi olarak sizlere kaliteli ve güven veren bir hizmet sunmaktayız. Verdiğimiz hizmetten memnun kalacağınızın garantisini sizlere sunmakla birlikte aynı zaman da herhangi bir sorun anın da bizlere ulaşabileceğinizi bilmenizi isterim. Verdiğimiz hizmet garanti kapsamı dışın da ise oldukça uygun fiyatlar ile kalıcı çözümlerimizden yararlanabilirsiniz. Sizlere sunduğumuz hizmetleri aynı zaman da kaliteli bir şekilde sunmakta olup, bu kaliteyi güvene çevirmekteyiz. Sadece tamir değil bakım ve onarım da bizim işimizdir. Bizlere ulaştığınız gün içerisin de sizleri ziyaret etmekte olup, bu şekilde sorun büyümeden ve sizi manevi olarak etkilemeden müdahalemizi gerçekleştirmekteyiz.

Genellikle karşılaşan sorunlardan olan makinem iyi yıkamıyor ve makinem koku yapıyor sorunları için aslında servis çağırmadan önce birkaç yöntem deneyerek sorunu çözmeye çalışabilirsiniz. Makinem koku yapıyor konusun da öncelikle makinenizi temizleme ilacını koyarak boş bir şekilde 70 derecede yıkamalı ve daha sonra kapağını açık bırakarak kokunun gitmesini deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra makine kokuları da alarak bu kokuya çözüm bulabiliriniz. Eğer çözüm olmuyor ise bizleri arayabilirsiniz. İkinci sorun olan bulaşık makinem temiz yıkamıyor sorunu da aslında genellikle makine hatalarından değil düzgün yerleştirmemekten de kaynaklanmaktadır. Bulaşık makinesine yerleştirdiğiniz tabak, bardak gibi mutfak eşyalarınızı öncelikle üst üste gelmeyecek şekilde koymalısınız. Bu şekilde çalıştırdığınız da yıkaması gerekmektedir. Diğer bir neden ise parlatıcı, tuz ve bulaşık makinesi deterjanı da aslında temiz yıkayıp yıkamamasını sağlayan etkendir. Bunun için iyi bir deterjan kullanmanız sizin için alternatif olacaktır. Bunları denemenize rağmen çözüm alamadıysanız biz Siemens servisi arayabilirsiniz.

Bizim sizlere sunduğumuz hizmet ise temiyle çözüm odaklı olup, bu şekil de oldukça memnun kalabilirsiniz. Gerek personellerimiz ile gerekse sonuç odaklı çalışmamız ile anlık olarak sorun büyümeden sorununuza çözüm olanağı sunmaktayız. Bizlere 7 gün 24 saat ulaşabilir ve bizlerden destek alabilirsiniz. Müşteri hizmetlerimizi aradığınız gün içerisin de sizlere geri dönüş yaparak sizleri ziyaret etmekteyiz. Sadece Kadıköy değil çevresi de bizden sorulmakta olup, Siemens servisi arıyorsanız doğru adreste olduğunuzu bildirmek isteriz. Kadıköy Siemens Servisi

Gemlikweb

Yukarı Çık