• 0535 461 77 88
 • info@kadikoysiemensservis.net

Kozyatağı Siemens Servisi

Kozyatağı Siemens Servisi

Kozyatağı Siemens Servisi

Ülkemizde en çok tercih edilen kaliteli beyaz eşya markalarının başında gelir Siemens ürünler. Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, ankastre fırın, ankastre ocak, davlumbaz setleri derken tüm evinizde güvenle kullanabileceğiniz bu ürünün, marka kalitesi kadar servis kalitesi de oldukça önemlidir. Çünkü ürün kaliteli olsa da, eğer doğru kurulumu yapılmaz ise üründen verim alamaz ve kalitesinin zevkine varamazsınız. Bu kapsamda kendini kanıtlamış olan Kozyatağı Siemens servisi sizlere sadece bir telefon kadar yakın durumdadır.

 

 Kozyatağı Siemens Servislerin Önemi

Satın almış olduğunuz herhangi bir beyaz eşya ürününün garanti süresi, kurulum tarihinden başladığı için beyaz eşyanızı kuran personelin uzmanlık derecesi, ürününüzün kullanım süresine etki eden önemli bir etmen olarak karşımıza çıkmaktadır. Kozyatağı Siemens servisi görevlileri, kaliteli ekipmanları ve işinde uzman servis personelleri ile ürünün kurulumundan başlamak üzere, herhangi bir arıza halinde tamir işlemleri de dahil siz değerli müşterilerine devamlı hizmet vermeye hazır ve eşyalarının güvenli ve sağlıklı bir şekilde çalışmasının devamı için tüm ekipmanları ile sizlerin hizmetindedir. Ayrıca ürününüzün garantisi olsun veya olmasın mutlak suretle tüm arızaları için gerekli ekipmanlar ile tamirat gerektiren durumlarda ürününüzü ilk günkü haline getirmek gibi işlerde, servislerin sorumluluğu altındadır ve kullanılan tamir ürünleri orjinal ürünler olduğu için, cihazınızın orjinali de bozulmamış olacaktır.
 

kozyatağı siemens servisi
 

Kozyatağı Siemens Servislerin Çalışma Şekli

Sadece kuruluş aşamasında değil, eşyalarınızda meydana gelen herhangi bir arıza nedeniyle sizlerin sorunları çözmek için yanınızda olacaktır. Beyaz eşyanızda herhangi bir arıza meydana geldiğinde yapacağınız ilk iş, telefonun tuşlarını çevirerek Kozyatağı Siemens servisini aramanız yeterli olacaktır. Arızanız eğer telefon ile çözülemeyecek nitelikte bir arıza ise, işinde uzman personel adresinize gelerek sorunu çözmeye çalışacaktır. Eğer sorun eşyanın bulunduğu yerde çözülemeyecek nitelikle bir arıza ise, servisimize ait bakım yerinde eşyanızın gerekli tamir işleri yapılacak ve ilk günkü haline getirilen eşyanız siz değerli müşterilerine teslim edilecektir. Ayrıca beyaz eşyanızı ikametinizden alındığı gibi yerine tekrar monte işlemi de görevlilerimiz tarafından yapılacağı için sizlerin yapacağı tek şey, rahat koltuğunuza oturarak görevlilerin işini bitirmesini beklemek olacaktır. 

Kozyatağı Siemens Servisi

Kozyatağı Siemens Servisi adında hizmet gösteren firmamız Kozyatağı bölgesinde kesintisiz ve aralıksız servis hizmeti vermektedir. Teknik kadromuzda bulunan personellerimizin her biri birbirinden uzman olup sizlere verecekleri desteklerde asla sizi yarı yolda bırakacak bir davranış sergilememektedir. Arızalı cihazlarınızla ilgili bakım ve onarım için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

%100 Müşteri Memnuniyeti

Uzun yıllardır Kozyatağı bölgesinde servis hizmeti sunan firmamız Siemens marka ürün kullanıcılarına sınırsız hizmet anlayışı ile hizmet vermektedir. Bu kapsamda onlarca, yüzlerce hatta binlerce mutlu müşterilere sahip olan bir firmayız. Alacağınız hizmetten ve personellerimizin vereceği destekten %100 memnuniyet duyacağınızın garantisini vermekteyiz.

%100 Güvenli Hizmet

Bizlerden alacağınız hizmet doğrultusunda kesinlikle güven konusunu en üst safhada tutabilirsiniz. Makinalarınızdaki arızaları giderirken çok basit bir şekilde giderilecek arızalara kesinlikle yüksek arızalar varmış gibi göstererek sizleri kandırmak niyetinde olan firmalarla bizleri kesinlikle karıştırmayınız. Bizi için saniyelik bir arızanın giderilmesi sizin için büyük gibi görünebilir. İşin hakkı neyse ona göre hizmet bedeli yansıtmaktan gurur ve mutluluk duymaktayız. Bazı Kozyatağı Siemens servisi hizmeti veren firmalar gibi yalandan makinaların içini sökerek yeniden geri toplayarak saatlerce uğraştık görüntüsü vermeyi asla aklımızın ucundan bile geçirmemekteyiz.

Hangi Ürünlere Servis Hizmeti Sunuyoruz?

 • Siemens Buzdolabı Servisi
 • Siemens Çamaşır Makinası Servisi
 • Siemens Bulaşık Makinası Servisi
 • Siemens Fırın Servisi
 • Siemens Ankastre Servisi
 • Siemens Klima Servisi
 • Siemens Beyaz Eşya Servisi
 • Siemens Televizyon Servisi
 • Siemens LCD Servisi
 • Siemens Plazma Servisi
 • Siemens Projeksiyon Servisi
 • Siemens Ev Aletleri Servisi

Görüldüğü üzere Siemens servisi olarak neredeyse tüm Siemens marka cihazlarınıza servis hizmeti sağlamaktayız. Sizlerin bu cihazlarınızla ilgili olan arızalarınızda hızlı ve kalıcı çözüm odaklı her zaman 7/24 yanınızda olmaya hazır şekilde beklediğimizi bilmenizi isteriz.

Kozyatağı Siemens servisi olarak tek hedefimiz müşteri memnuniyetini sağlamak olmaktadır. Bizlerden alacağınız desteklerde %100 memnuniyet sağlamak adına değişimi yapılan tüm cihazlarınızdaki parçalara 1 yıl garanti verdiğimiz doğrudur. Kadıköy Siemens Servisi

Gemlikweb

Yukarı Çık